PODPORA rodin a seniorů v prostějově

Projekt Corrency v Prostějově podpořil rodiny s dětmi a samostatně žijící seniory nad 65 let. Díky radnici mohli občané využívat příspěvků k podpoře lokálních obchodníků a poskytovatelů kroužků a ušetřit tak až 50 % z ceny zboží či služeb.

Čísla projektu

Jak projekt hodnotili OBČANÉ

Věra M.

“Děkuji radnici že se snaží alespoň nějak podpořit potřebné ve svém městě. Ne všude mají občané takové štěstí. Přeji zastupite- lům hodně dobrých rozhodnutí ve své práci a na konci volebního období splnění všech volebních předsevzetí. Děkuji."

Lucie S. 

“Děkujeme, že myslíte na rodiny s dětmi, které obzvláště s maminkami na rodičovském příspěvku mají opravdu omezené možnosti, co dětem koupit vč. zakladních věci. Důchodci si neustále stěžují, jak mají málo peněz a většina z nich má přes 15tis měsíčně a maminka, která má 7 tis a z toho uživit sebe i dite je nereálné i s pracujícím partnerem. Pořád se na to zapomíná, jak těžké to dnes mladé rodiny mají.”

Jak projekt hodnotili obchodníci

Večerka U babinky

“Domnívám se, že opakováním takové pomoci občanům a podnikatelům, se zvýší důvěra v tyto projekty do budoucna."

Marky obchod

“Moc děkuji za Corrency projekt, který se dle mého povedl. Tento krok od radnice opravdu velmi chválím a vítám.”

Opti Market

“Děkujeme vedení města za podporu seniorů 65+, rodin s dětmi, kteří dle jejich reakcí byli s projektem velmi spokojeni. Našim zákazníkům jsme pomáhali i s registrací do programu a celý program vnímáme velmi pozitivně jako podporu pro malé místní podnikatele. Děkujeme i za podporu organizátorům, kteří nás osobně navštívili a s podmínkami a registrací nás podrobně seznámili.”

Atletický klub Prostějov

“V rámci našeho klubu kde máme zhruba 350 dětí, se mohla do projektu zapojit zhruba jen třetina (pouze prostějováci) - vím že to je spíše vítka na město Prostějov.”

SLOVO primátora

“Díky tomuto projektu můžeme přímo podpořit naše rodiny s dětmi i samostatně žijící seniory nad 65 let a zároveň tím posílit místní ekonomiku.”

František Jura 
primátor statutárního města Prostějov