PODPORA občanů
a malých obchodníků NA PRAZE 1

Projekt Corrency pomohl zmírnit dopady vysokých cen na obyvatele Prahy 1. Občané využívali podporu hlavně k nákupu základních potravin a občerstvení.

Čísla projektu

Jak projekt hodnotili OBČANÉ

Jak projekt hodnotili obchodníci

NOSTRESS Bakery

“Myslím, že se občanům i nám obchodníkům tato služba líbila. Jen nejvíc lidí přišlo až poslední den.”

Masna Kozí

“Vedle stálých zákazníků, kteří projekt využili, přišlo nakoupit i dost zákazníků úplně nových. Našlo se i pár jedinců, kteří o nás vůbec nevěděli nebo u nás nikdy nebyli a díky correntům se stali našimi zákazníky. Sytém byl srozumitelný a snadný v praxi.”

Restaurace Mincovna

“Rádi jsme se zúčastnili a snad jsme byli malým přínosem do Vašeho programu. Zásadně jsme s tím problém neměli, ale když měla probíhat platba ve špičkách, tak placení byl pro personál zdržovací proces.”

100CLASS concept store

“Sdílela a šířila jsem to, kde to šlo;). Pár zákazníků už u mě bylo, ale myslím, že to asi raději využijí za jídlo atp., co jsem tak odposlouchala;). Každopádně já jsem ráda za každou aktivitu, tak moc děkuji za váš projekt”

SLOVO STAROSTY

“Podnikání zažívalo těžké chvíle v dobách covidu a nyní jsou tu problémy s drahými energiemi, surovinami a dalšími vstupy. Jsem rád, že jsme tímto pilotním projektem (Corrency) ukázali cestu, jak pomoci nejen podnikatelům, ale také zvýšit koupěschopnost našich občanů.”

Ing. Petr Hejma
Starosta MČ Praha 1