PODPORA mimoškolních aktivit dětí NA PRAZE 18

Druhý projekt Corrency na Praze 18 podpořil rodiny s dětmi při nákupu místních kroužků či volnočasových aktivit. Díky radnici mohli občané využívat příspěvků pro své děti a ušetřit až 50 % z jejich ceny.

Čísla projektu

 
 

Jak projekt hodnotili OBČANÉ

Kateřina, S.

“Děkujeme moc za to co pro naše děti děláte jen by se už mohlo v Letňanech míň stavět už to nejsou ty klidné Letňany co byly za mě když jsem byla malá a to mě dost mrzí už si pomalu připadám jak na Václavské náměstí a to je opravdu škoda."

Monika, K. 

“Děkujeme za tento projekt, který jsme využili již podruhé a opět ho rádi využijeme i v budoucnu, pokud bude k dispozici.”

Jak projekt hodnotili obchodníci

Prague Tigers

“Děkujeme moc za podporu sportu na Praze 18. Moc si toho vážíme Prague Tigers“"

Kroužek PP 

“Corrency je za nas velmi prinosny projekt, ktery cenime. Velmi dobre se nam komunikovalo s rodici, zpusob vyuziti prispevku byl opravdu rychly.”

Judo Club Kidsport 

“Každý program, který umožní rodičům přihlásit dítě na kroužek a ulehčí jim financování, je přínosné a rádi takovou formu podpoříme, aby mohly děti sportovat a nebyli omezení finančními možnostmi rodičů.”

Free Dance Studio

“Projekt funguje dobře, bez výhrad. Možná pokud by bylo místo pro více dětí v rámci projektu bylo by to velké plus.”

SLOVO STAROSTY

“Jsme rádi, že jsme mohli pomoct rodinám s dětmi a moc děkuji všem zapojeným provozovatelům, že nám pomáhají podporovat občany Prahy 18.”

Zdeněk Kučera 
starosta MČ Praha 18